Ужгородка

Новини Закарпаття

На Тернопільщині судитимуть трьох правоохоронців, які катували незаконно затриманих людей

Як повідомили у Тернопільській обласній прокуратурі, до суду скерували обвинувальний акт щодо трьох співробітників Управління стратегічних розслідувань в області  ДСР НП України, обвинувачених у свідомому незаконному затриманні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, перевищенні службових повноважень та катуванні (ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 371,  ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 365, ч. 2 ст. 127  КК України).

За даними слідства, у липні минулого року правоохоронці незаконно затримали 3 пасажирів та водія автомобіля у Тернополі.

Діючи в інтересах свого знайомого, виходячи за межі наданих їм прав та службових повноважень, правоохоронці силою витягли затриманих з авто та завдали тілесних  ушкоджень, хоча потерпілі не чинили їм жодного опору.

Правоохоронці 2 години незаконно утримували чоловіків на узбіччі проїзної частини дороги з заведеними за спину руками в кайданках.

“Їх дії завдали потерпілим фізичних та моральних страждань, оскільки усе це  відбувалось у велелюдному місці й очевидці цієї події знімали побачене на мобільні телефони”, – додали у прокуратурі.

 

 

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору