Ужгородка

Новини Закарпаття

Ексголову патрульної поліції Львівщини після скандалу зі спецперепусткою перевели в Івано-Франківськ

За результатами службового розслідування ексначальника управління патрульної поліції Львівщини Романа Пилипенка притягнули до дисциплінарної відповідальності. Його понизили в посаді і перевели на роботу в патрульну поліцію Івано-Франківської області. Роман Пилипенко в січні цього року оскандалився із подарунком для своєї дівчини.

“До Пилипенка Р. ужито заходів дисциплінарного впливу, переведено на нижчу посаду, а саме заступника начальника управління – начальника відділу чергової служби управління патрульної поліції в Івано-Франківській області департаменту патрульної поліції”, – повідомили 1 березня в департаменті патрульної поліції України, відповідаючи на інформаційний запит видання ZAXID.NET, надісланий 1 лютого.

Нагадаємо, начальник управління патрульної поліції у Львівській області Роман Пилипенко подарував своїй дівчині перепустку на проїзд Площею Ринок у місті Львові. Після того, як відео з моментом вручення “подарунка” потрапило в мережу, чоловіка відсторонили, було призначено службове розслідування. У Львівській міськраді заявили, що та перепустка є недійсною, оскільки вона виявилась старого зразка.

Після скандалу Роман Пилипенко, який очолював патрульну поліцію Львівщини понад п’ять років, позбувся цієї посади, однак офіційної інформації про його подальше призначення не було.

 

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору