Ужгородка

Новини Закарпаття

У Конотопі проїзд у трамваях став безоплатним

Рішення не призведе до фінансових втрат комунального підприємства “Конотопське транспортне управління”, навпаки – дасть певну економію

На Сумщині у Конотопі зробили безоплатним проїзд у трамваях. Рішення прийняв виконавчий комітет Конотопської міської ради, повідомляє пресслужба міськради.

Міський голова Артем Семеніхін зауважив, що рішення не призведе до фінансових втрат комунального підприємства “Конотопське транспортне управління”, навпаки – дасть певну економію.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Кондуктори, які працюють у трамваях, перейдуть на автобуси, кількість яких на міських маршрутах постійно збільшується, деякі працівники перейдуть на роботу до нового комунального підприємства, яке незабаром буде створено у Конотопі.

Також на сесії виконавчого комітету вирішили достроково розірвати договір на здійснення пасажирських перевезень на автобусному маршруті № 3. Відтепер цей маршрут обслуговуватиме Конотопське транспортне управління.

Найближчим часом запрацює і 16 маршрут, оскільки автобуси для цього вже є, залишилось врегулювати питання з водіями.

Нагадаємо, Варшава передасть Конотопу в межах гуманітарної допомоги вживані трамваї Konstal 105На, що більше не експлуатуються в польській столиці. Для роботи в українському місті вагони необхідно буде переобладнати під колію 1520 мм.

Наприкінці 2022 року Чернігівська область отримала конструкції трьох мостів від французької гуманітарної місії. Їх встановлять замість зруйнованих внаслідок бойових дій, передає МІУ.

Зернотрейдер UGTC Trade (ТОВ “УЗТК Трейд”, Полтава) в межах будівництва залізничного термінала для перевантаження зернових вантажів у селі Мостиська 2 Львівської області продуктивністю 100 тис. тонн/місяць розпочав монтаж силосів для зберігання зерна.

Вінниця отримала першу партію низькопідлогових тролейбусів Solaris Trollino 12, повідомив мер міста Сергій Моргунов.

Контейнерний термінал “Вікінг Альянс”, який наприкінці 2022 року розпочав роботу в порту Рені, обробив вже близько 1,5 тис. контейнерів. Про це в колонці на порталі ЦТС повідомив керівник транспортно-логістичної компанії NG Shipping Георгій Чернявський.

Литовське місто Клайпеда отримало нагороду Green Transportation Award від Міністерства транспорту країни за проривну ініціативу щодо запуску перших регулярних річкових пасажирських маршрутів. Річкою Дане у Клайпеді регулярно курсуватиме електробус-катамаран для пасажирських перевезень.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору