Ужгородка

Новини Закарпаття

Справу ексголови ДПСУ щодо махінацій з нерухомістю у Львові передали до суду

Як повідомили у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі, 3 березня до суду скерували обвинувальний акт за обвинуваченням колишнього Голови Державної прикордонної служби України, ексначальника Першого окремого відділу капітального будівництва прикордонної служби, а також директора товариства – забудовника у зловживанні владою та службовим становищем.  

У САП не повідомили прізвище підозрюваного, однак, за інформацією ЗМІ, йдеться про Петра Цигикала.

У першому півріччі 2019 року товариство – забудовник відповідно до укладених договорів мало передати Державній прикордонній службі України, яку тоді очолював Петро Цигикал, 66 квартир у двох будинках, що розташовані у межах м. Львова, зокрема один із них – у центральній його частині, для подальшого заселення прикордонників та їхніх родин. Проте попри договірні зобов’язання забудовник продав призначені для прикордонників квартири. 

Задля приховування своїх злочинних дій директор товариства вступив у злочинну змову із представниками Державної прикордонної служби України та провів “заміну” житла, хоча воно не відповідало умовам договорів. У результаті прикордонна служба отримала 53 квартири у одному з районів Львівської області, вартість яких на 10,68 млн грн дешевша за нерухомість у Львові, що підтверджено висновками проведених експертиз.  

28 жовтня 2022 року САП та НАБУ повідомили указаним особам про підозру за ч. 2 ст. 364 КК України. 12 грудня 2022 року у справі завершено досудове розслідування. 

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору