Ужгородка

Новини Закарпаття

У РНБО кажуть, що Україна змінить стратегію майбутньої деокупації Криму

Секретар РНБО Олексій Данілов повідомив, що, враховуючи нінішні обставині у питанні деокупації Криму, Україна вже не може керуватися стратегією, підтриманою владою у 2021 році. У звʼязку з цим стратегію звільнення тимчасово окупованого Криму буде змінено. 

“24 березня 2021 року вийшов указ президента України Володимира Зеленського №17 про Стратегію деокупації Автономної Республіки Крим та Севастополя. Там, де ми вперше, починаючи від 2014 року, відпрацювали усі моменти. І первинна пропозиція була вирішувати це питання політико-дипломатичним шляхом”, – пояснив Данілов в етері національного телемарафону, передає УНІАН.

Однак, за словами секретаря РНБО, через обставини, які відбуваються сьогодні на території України, “ми маємо обов’язково розглянути цю стратегію, внести до неї відповідні зміни, проголосувати на засіданні РНБО за ці зміни і після цього президент має або видати новий указ, або внести зміни у ту стратегію, яка ухвалювалася”.

Водночас він наголосив, що в його словах немає нічого конспірологічного. Крім того, керівництво держави працює з відповідними документами, щоб вони відповідали інтересам України.

 

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору