Ужгородка

Новини Закарпаття

Мешканця Донеччини, який зливав дані про рух ЗСУ, посадили на 5 років

Про це повідомляє “Судовий репортер” із посиланням на вирок від 15 лютого.

29 травня минулого року, перебуваючи вдома, зі свого мобільного телефону, чоловік передавав у додатку Telegram невстановленому абоненту інформацію про розташування підрозділів ЗСУ на центральному ринку, біля залізничного переїзду, а також за іншими конкретними адресами, повідомив, де знаходиться блокпост.

16 червня 2022 року обвинувачений написав співрозмовнику про рух ЗСУ в певному напрямку. 23 липня його затримали співробітники Служби безпеки України.

У судовому засіданні громадянин вину визнав повністю, пояснивши, що спілкувався з незнайомцем, на якого вийшов через Telegram, в групі, де той активно себе поводив, тому і написав йому. Винагороду ця особа не обіцяла та грошей він не отримував. Чоловік уточнив, що особисто розташування ЗСУ не знімав, а просто копіював інформацію з новин груп у Telegram.

Із телефону затриманого видно, що він підписаний на різного роду телеграм-канали проросійської та антиукраїнської спрямованості. Також виявлено листування, в якому обвинувачений описує обстановку в місті, коментує кількість українських військових. Так він, зокрема, пише: “Я сам 2 года как отслужил но была так сказать мобилизация и приходили с повесткой, но я не брал. Нах*й за этих идти если тут скоро свои будут. Очень жду уже”.

Чоловіка засуджено до 5 років позбавлення волі.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору