Ужгородка

Новини Закарпаття

Вилучені в “Укрнафти” і “Укртатнафти” нафтопродукти на майже 800 млн грн хочуть передати на потреби ЗСУ

Про це повідомляють Служба безпеки України та Бюро економічної безпеки. 

За результатами обшуків на нафтобазах в Одеській та Черкаській областях вилучили понад 16 тис. тонн бензину та дизельного пального. 

Понад 3 тис. тонн пального орієнтовною вартістю майже 144 млн грн вже арештовано. Окрім того, підготовлено клопотання про накладення арешту на 13 тис. тонн вилучених нафтопродуктів вартістю 640 млн гривень. Орієнтовна загальна вартість вилученого палива становить майже 800 млн грн.

Наразі вилучені нафтопродукти заблоковані з метою уникнення ймовірного нелегального продажу. Вирішується питання щодо подальшої передачі палива для потреб ЗСУ.

Встановлено, представники “Укртатнафти” впродовж 2022 року відвантажували пальне за адресами афілійованих компаній без відображення операцій у податковій звітності. Надалі підконтрольні АЗС реалізовували гуртові партії нафтопродуктів без сплати акцизного податку.

Правоохоронці продовжують активні слідчі дії у межах кримінальних проваджень, встановлюють всі обставини протиправної діяльності колишніх керівників цих компаній.

Нагадаємо, раніше колишніх менеджерів “Укрнафти” та “Укртатнафти” викрили на привласненні 40 млрд гривень. Колишньому керівнику та головному бухгалтеру компанії повідомили про підозру в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах. Колишній директор ПАТ “Укртатнафта” наразі перебуває під вартою.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору