Ужгородка

Новини Закарпаття

Ексголову львівської ОПЗЖ Інну Іваночко судитимуть за державну зраду

Прокурори Львівської обласної прокуратури повідомили, що завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо колишньої очільниці забороненої в Україні Львівської обласної організації партії ОПЗЖ за фактом державної зради (ч. 1 ст. 111 КК України).

56-річна Інна Іваночко з 2015 року керувала низкою місцевих проросійських організацій, зокрема забороненої партії ОПЗЖ та громадським рухом Віктора Медведчука “Український вибір – право народу”.

Діючи за вказівками спецслужб країни агресора, вона організовувала та особисто брала участь у проплачених масових заходах, які активно поширювали неправдиві дані для дестабілізації суспільно-політичних настроїв на Львівщині та зміни діючої влади в країні.

Іваночко також організовувала науково-практичні конференції, семінари та вуличні акції з вимогами надання особливого економічного, культурного статусу Галичині та її від’єднання в окрему автономію.

Окрім цього, з 2018 року обвинувачена систематично приймала участь в програмах на російських та проросійських медійних ресурсах, виступаючи у ролі “політичного експерта” та фахівця у галузі суспільно-політичних процесів в Україні.

У своїх інтерв’ю жінка розказувала пропагандистську, упереджену та виключно негативну інформацію про Україну, зокрема щодо русофобії, фашизму, нацизму та радикального націоналізму, а також розташованих на території держави баз НАТО.

Під час Революції гідності Інна Іваночко підтримувала “Антимайдан”, організовувала заходи з радянською символікою та судилася проти рішення міськради про демонтаж Монумента слави у Львові.

Наразі жінці обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору