Ужгородка

Новини Закарпаття

В Україні досі не націоналізували понад 900 комерційних об’єктів рф

Про це повідомляє група аналітиків Trap Aggressor з посиланням на відповідь Мінекономіки.

Зокрема, йдеться про корпоративні права на 79 підприємств та рухоме майно: 

  • 8 літаків; 
  • 11 морських суден; 
  • 552 одиниці рухомого складу РЖД (напіввагони, вагони, платформи, тягачі тощо); 
  • 58 легкових автівок; 
  • 18 автобусів та вантажівок; 
  • складові для літаків, авто, причепи, газовидобувні конструкції.

Також у списку на вилучення містяться дані про корпоративні права таких відомих підприємств:

  • 100% ТОВ “ТАТНЄФТЬ- АЗС-УКРАЇНА”, що належить російському ПАТ “ТАТНЄФТЬ”, яке повʼязують із президентом Татарстану Рустамом Мінніхановим.
  • 93% ПАТ “Енергомашспецсталь”, що через кіпрську компанію входить у структуру держкорпорації росатом.
  •  25% ПАТ “Крюківський вагонобудівний завод”, що належать наближеному до російського Мінторгівлі бізнесменові Станіславу Гамзалову.
  • 100% ТОВ “Брокард Україна”, що належить кіпрській компанії “Інденон Холдинг Лімітед”, яка контролюється Мінторгівлі рф.

“Затягування націоналізації свідчить про серйозні проблеми й недоліки у процедурах прийняття рішень та вимагає швидкої реакції від відповідальних органів влади”, – зазначають у Trap Aggressor.

Нагадаємо, 5 серпня 2022 року Кабінет Міністрів ухвалив проєкт указу Президента про вилучення 903 об’єктів, які належать російській федерації та її резидентам. За інформацією “Схем”, далі документ передали в РНБО, але повернули назад в уряд, а саме в Мінекономіки, на доопрацювання. З того часу, рішення про вилучення так і не було ухвалено. 

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору