Ужгородка

Новини Закарпаття

Двом українським військовим встановлять протези у львівському Superhumans Center

Про це повідомила пресслужба Львівської ОВА. 

Там зазначили, що Андрій Гідзун та Віталій Іващук – перші пацієнти Superhumans Center, сучасної клініки протезування, реконструкції та реабілітації, яка невдовзі запрацює на Львівщині.

Інженер Open Bionics Хелдер Гонкалвез особисто приїхав у Львівську область та привіз хлопцям їхні мегатехнологічні біонічні протези Hero Arms від британської компанії для першого приміряння та встановлення.

До повномасштабної війни Андрій працював на шахті. Чоловік не міг змиритись з думкою, що після травми не зможе повернутися до свого звичного життя. Завдяки Mastercard, Open Bionics та фахівцям суперклініки захисник знову може робити те, що йому до душі.

 А Віталій має намір повернутися на передову. Вже спакував усю амуніцію та не може дочекатися, коли доєднається до своїх побратимів.

“Дякую команді Superhumans Center за вашу місію – гуртувати найкращих фахівців, технології та меценатів зі всього світу, щоб жителі України, наші воїни та цивільні, які постраждали внаслідок війни, змогли знову жити повноцінним життям. Усі послуги для постраждалих через воєнні дії – безкоштовні. Величезне дякую нашим воїнам, які всюди та повсякчас докладають надзусиль, щоб захистити Україну”, – начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

У ОВА зазначили, що Superhumans Center вже розпочав формування черги пацієнтів – охочим потрібно заповнити анкету за посиланням.

Зазначимо, Superhumans – сучасна клініка протезування, реконструкції та реабілітації, що незабаром відкриється у Львові. Наразі лікарня завершує устаткування медичних корпусів. Послуги Superhumans будуть безоплатними для постраждалих від війни, лікарня фінансується донорами та партнерами.

Нагадаємо, американський бізнесмен Говард Баффет пожертвував Центру з протезування Superhumans Center понад 16 мільйонів доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору