Ужгородка

Новини Закарпаття

На засіданні Ставки розглянуть питання дозволів для виїзду чоловіків за кордон

Про це в етері телемарафону повідомив секретар РНБО Олексій Данілов, передає “Радіо Свобода”. 

“На жаль, не всі розуміють, коли держава дає можливості відрядження робити за кордон, треба обов’язково повертатися. У нас був прикрий приклад, коли Міністерство культури надало дозвіл у грудні – шість людей поїхали представляти країну як артисти. На жаль, вони не повернулися в Україну. Ба більше, зухвало починають коментувати і викладати в соцмережі, що вони такі розумні, що хтось має воювати”, – сказав Данілов

Він додав, що на найближчому засіданні Ставки головнокомандувача розглянуть питання, яке стосується дозволів на тимчасовий виїзд чоловіків за кордон. Зокрема, перевірять “хто, скільки, які відомства давали дозволи”. 

За його словами, йдеться про справедливість.

“Всі мають докладати зусиль для нашої перемоги. Не можеш воювати? Будь ласка, працюй, сплачуй податки. Не можеш працювати? Допомагай, як можеш. Але от отак ганьбити країну – це не дозволено нікому”, – підсумував секретар РНБО.

Нагадаємо, стендап-комік Андрій Щегель заявив, що отримав три повістки, тому втік з України до Туреччини, де живе “в комфортній психологічній обстановці”. Він визнав, що виїхав з України тимчасово як артист за дозволом Мінкульту. Щодо тих чоловіків, які залишилися захищати країну, він сказав, що “це вибір хлопців – гинути”.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору