Ужгородка

Новини Закарпаття

У Польщі відправили на психіатричну експертизу жінку, яка вихваляла путіна

59-річній польці, педагогині за освітою, яка однак не працювала за фахом, призначили психіатричну експертизу через її пояснення про те, чому вона торік публікувала у фейсбуці проросійські дописи, зокрема такі, що вихваляють дії Володимира Путіна. Про це повідомляє PAP.

Вроцлавська місцева прокуратура дослідила, що у період з лютого по травень 2022 року жінка зробила низку таких публікацій. Серед іншого, вона писала: «Вірю в перемогу росії і в допомогу нам, слов’янам, заздалегідь дякую і молюся за росію», «За свободу, це те, за що бореться путін для свого народу», «Українці завдають шкоди самі собі, росія атакує військові об’єкти», «Президент путін став на чолі всіх пригноблених сіонізмом народів, стояв на чолі всіх слов’ян, може, й польщу визволить з-під влади цих мучителів».

Прокуратура висунула їй звинувачення за статтею 117 Кримінального кодексу – за публічний заклик до розв’язання загарбницької війни. Санкція статті передбачає позбавлення волі на термін від трьох місяців до п’яти років.

Під час судового розгляду жінка провини не визнала. Вона пояснила, що її записи були викликані «страхом війни та страхом за дітей». Після цього суддя призначив їй психіатричну експертизу. 

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору