Ужгородка

Новини Закарпаття

Камишін очолить офіс з євроінтеграції УЗ в Європі

Олександра Камишіна призначили головою правління УЗ призначено 26 жовтня 2021 року

Голова правління АТ “Укрзалізниця” Олександр Камишін йде у відставку з посади та очолить євроінтеграційні процеси у держкорпорації. Про це він повідомив у Telegram.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

369-й день війни. Залізниця продовжує працювати за графіком. А я подаю у відставку. За спільним рішенням з Віце-Прем’єром Кубраковим очолю офіс з євроінтеграції Укрзалізниці в Європі. Залишаю позицію зі спокійним серцем. Компанія працює чітко і злагоджено. Залишається залізна команда. Тому впевнений, що в компанії і далі все буде добре, — зазначив Камишін.

Він подякував президенту Зеленському та віце-прем’єру Кубракову за високу оцінку його роботи на посаді. Також висловив вдячність всім залізничникам, “найкращій в країні залізній команді”.

Олександра Камишіна призначили головою правління УЗ призначено 26 жовтня 2021 року. 26 березня 2022 року Кабінет міністрів затвердив Камишіна головою правління АТ “Укрзалізниця” на постійній основі терміном на чотири роки.

Нагадаємо, АТ “Укрзалізниця” до кінця року планує розвинути європейський напрямок в роботі держкорпорації та створити компанію-вантажоперевізника для роботи в Євросоюзі, заявив голова правління УЗ Олександр Камишін.

АТ “Укрзалізниця” планує у травні презентувати 4 нових контейнерних потяги до країн ЄС, повідомив член правління товариства В’ячеслав Єрьомін під час форуму Elevator 2022 у Києві.

АТ “Укрзалізниця” запровадило низку заходів щодо здешевлення перевезення зерна залізничним транспортом по території України, розповів заступник директора Департаменту комерційної роботи УЗ Валерій Ткачов.

У 2022 році АТ “Укрзалізниця” в умовах активних бойових дій та руйнувань залізничної інфраструктури робить усе для безперебійного процесу перевезень вантажів та росту їх обсягів. За підсумками грудня минулого року вони зросли на 23% — до 10,2 млн тонн/міс.

Раніше асоціація “Український клуб аграрного бізнесу” звернулась до голови правління АТ “Укрзалізниця” щодо перегляду фактичних ставок на користування вагонами та виставлення вагонів-зерновозів на аукціони.

Після чергових торгів на послуги використання вагонів-зерновозів “Укрзалізниці” ціна зросла майже у 10 разів.

У парку вантажних вагонів АТ “Укрзалізниця” минулого року найбільше подорожчало користування зерновозами та платформами. Натомість подешевшали піввагони, обкотишовози та думпкари. Загалом зерновози Укрзалізниці за рік подорожали вдвічі.

Раніше Міністерство інфраструктури України погодилося з пропозицією “Укрзалізниці” про підвищення тарифів на перевезення вантажів на 70%.

Французька лізингова компанія Ermewa передала Rail Cargo Logistics (австрійська Rail Cargo Group) 200 новозбудованих вагонів-зерновозів для перевезення збіжжя з України.

Консалтингова компанія DB Engineering&Consulting визначила кілька маршрутів у Європі, які сумісні з українськими вагонами-хоперами.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору