Ужгородка

Новини Закарпаття

З метою підтримки постраждалих від війни регіонів ФАО закупить насіннєву картоплю

Насіння розподілять у дев’яти найбільш постраждалих областях уздовж лінії фронту

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) оголошує тендер на закупівлю та доставку насіння картоплі для підтримки вразливих домогосподарств у сільській місцевості під час весняної посівної кампанії.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Насіння картоплі розподілять у дев’яти найбільш постраждалих областях уздовж лінії фронту: у Сумській, Чернігівській, Донецькій, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Херсонській та Одеській.

Загалом закуплять 2,6 тис. т сертифікованого насіння картоплі, яке буде розподілено у формі наборів по 25 кг у кожному. У межах цього тендеру потенційні постачальники можуть подавати пропозиції як на весь обсяг, так і на окремі партії необхідного насіннєвого матеріалу.

Для участі у тендері постачальникам потрібно подати заявку через Глобальний ринок ООН, обравши такий тендер: Tender for procurement of potato seeds to Ukraine. Кінцевий термін подання заявки — 6 березня 2023 року, 11:00 (за київським часом).

Нагадаємо, представники World Food Programme (WFP) і Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) планують допомагати сільському господарству з розмінуванням територій.

План швидкого реагування ФАО для України на 2023 рік включає три основні напрямки, які потребуватимуть фінансування у розмірі 205 млн доларів.

Сільські домогосподарства, дрібні фермери та малі сільськогосподарські підприємства отримають допомогу у межах проєкту на загальну суму 15,5 млн доларів США, що фінансується Європейським Союзом (ЄС) та реалізується Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО).

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) планує допомогти сільським господарствам “сірих” зон у знищенні вибухових об’єктів.

У 2023 році Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) планує допомогти 500 тисячам українських господарств відновити сільськогосподарську діяльність.

Уряд України і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН FAO підписали угоду про створення в Україні Проєктного офісу FАО та надання організацією допомоги українському АПК. Створення офісу ФАО в Україні дозволить підняти співробітництво на значно вищий рівень. Це стосується програм підтримки сільгоспвиробника і надання гуманітарної допомоги українцям, що опинилися у складних життєвих обставинах. Перспектива роботи, на яку розраховує міністерство – це сприяння українському експорту та створення експортоорієнтованої економіки.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору