Ужгородка

Новини Закарпаття

Держмитслужба виявила незаконний експорт зерна на 190 млн грн

Миколаївською митницею складено вісім протоколів про порушення митних правил щодо керівника української компанії-експортера за ст. 483 Митного кодексу України

Держмитслужбою встановлено факти незаконного експорту сільськогосподарської продукції, повідомляє пресслужба відомства.

Координаційно-моніторинговою митницею завершено опрацювання відповіді митних органів Угорщини та здійснено перевірки дотримання законодавства України з питань митної справи при вивезенні українським експортером з України на адресу ліквідованої компанії-покупця кукурудзи та пшениці вагою 22 122 т вартістю понад 187 млн грн, — йдеться у повідомленні.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Миколаївською митницею складено вісім протоколів про порушення митних правил щодо керівника української компанії-експортера за ст. 483 Митного кодексу України, а саме — переміщення товарів загальною вартістю на загальну суму 187,5 млн грн через митний кордон України з приховуванням від митного контролю шляхом подання митному органу як підстави для переміщення товарів документів, що містять неправдиві відомості щодо отримувача сільськогосподарської продукції.

Загалом виявлено 14 таких фактів, по кожному з них складено відповідні протоколи про порушення митних правил за ст. 483 Митного кодексу України у відношенні керівника вітчизняної компанії-експортера на загальну суму 254 млн грн.

Нагадаємо, СБУ викрила високопосадовців Київської, Львівської та Чернівецької митниць і заблокували корупційну схему за оформлення вивозу зерна до Євросоюзу.

Працівники ДБР викрили масштабну схему поборів посадовими особами Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в Одеській області.

Також керівник митного посту “Рені” Одеської митниці протягом липня 2022 року вимагав від представника суб’єкта господарювання систематично надавати хабарі за нестворення штучних перешкод та пришвидшення митного оформлення експорту зернових.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору