Ужгородка

Новини Закарпаття

МХП представила свої бренди на Всесвітній виставці у Дубаї (ФОТО)

Gulfood — найбільша та найвпливовіша у світі щорічна виставка харчової промисловості та виробництва напоїв. Це захід із найбільшою кількістю відвідувачів, експонентів та бізнес-операцій

Холдинг МХП Юрія Косюка презентував свої бренди на найбільшій та найвпливовішій виставці харчової промисловості  – Gulfood-2023, що проходить у Дубаї. Про це Landlord повідомили у пресслужбі компанії.

Зокрема у пакеті експортних брендів компанії є Qualiko — торгова марка з широким асортиментом охолодженого, замороженого й обробленого курячого м’яса, овочів та напівфабрикатів, відома за кордоном, особливо в країнах Близького (Середнього) Сходу і Північної Африки.

 

“МХП — один із найбільших експортерів в Україні, і наш експортний бренд Qualiko відомий у багатьох країнах. Зараз ми розвиваємо його не тільки як бренд курятини, а як бренд кулінарних рішень, що покращують життя наших споживачів. Це перспективний для нашої компанії B2B-ринок. Ми активно розвиваємо цей напрям, адже хочемо щоб продукція Qualiko та інших експортних брендів МХП була цінною і значимою для наших споживачів”, — говорить Ярослав Михайловський, директор департаменту розвитку експорту.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Вперше на Gulfood МХП представила ще один бренд — торгову марку добірної фермерської яловичини Skott Smeat. Продукція бренду відповідає стандартам HACCP, ISO та Halal. Асортимент налічує 119 видів продукції, виготовлених на сучасних виробництвах в Україні. Skott Smeat експортується до Киргизстану, Вірменії, Казахстану, Молдови та Азербайджану, відкритий дозвіл експорту в ОАЕ та Туреччину. У планах — вихід на ринки Іраку та Катару.

Довідка.  МХП — міжнародна компанія у сфері харчових та агротехнологій, яка працює у напрямах агро,
виробництва продуктів харчування та ритейлу.

Gulfood — найбільша та найвпливовіша у світі щорічна виставка харчової промисловості та виробництва напоїв. Це захід із найбільшою кількістю відвідувачів, експонентів та бізнес-операцій.

Нагадаємо, від початку повномасштабного вторгнення РФ найбільше грошей на допомогу Збройним силам України серед українських бізнесів спрямували компанії СКМ, Kernel, МХП, Group DF та Ferrexpo.

Наталія Марченко

 

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору