Ужгородка

Новини Закарпаття

За підтримку окупантів жительку Львівщини засудили до 5 років

Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної прокуратури. 

З березня по червень 2022 року жителька Самбірщини на своїй особистій сторінці у забороненій соціальній мережі “Однокласники” розповсюджувала дописи, у яких виправдовувала та визнавала правомірною збройну агресію рф.

Окрім цього, вона поширювала дописи в яких прославляла осіб, що беруть участь та сприяють збройному вторгненню на суверенну територію України. Зокрема, жінка возвеличувала армію, вихваляла військових збройних сил рф зі словами: “Ви наша гордість”, “Наші захисники”, “боги війни”, “Поклон вам”, “Перемога буде зa нами” тощо.

Також жінка поширювала образливі висловлювання, які принижують національну честь та гідність української нації, її державність та суверенітет.

Тож жительку Самбірщини визнали винною у виправдовуванні, визнанні правомірною та запереченні збройної агресії російської федерації, глорифікації таких осіб, порушення рівноправності громадян та  пропаганду війни (ч.ч. 2, 3 ст. 436-2, ч.1 ст.161, ст. 436 КК України). Їй призначено покарання – 5 років позбавлення волі.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору