Ужгородка

Новини Закарпаття

Києво-Печерська Лавра розірвала договір оренди із УПЦ МП

Національний заповідник “Києво-Печерська лавра” розриває договір про оренду з УПЦ МП. Про це йдеться у повідомленні Києво-Печерської лаври.

“Між Національним заповідником “Києво-Печерська лавра” … та Свято-Успенською Києво-Печерською лаврою (Чоловічий монастир) Української православної церкви … укладено Договір № 2 від 19 липня 2013 року про безоплатне користування релігійною організацією культовими будівлями та іншим майном, що є державною власністю”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що заповідник попереджає про розірвання договору з 29 березня 2023 року на підставі висновків міжвідомчої робочої групи й листа Міністерства культури та інформаційної політики від 9 березня.

У Лаврі просять УПЦ МП до 14 березня надати список представників від монастиря у кількості двох – трьох осіб “для включення до складу комісії з приймання-передачі державного майна, що буде утворена за наказом органу управління державною установою”.

Нагадаємо, наприкінці 2022 року заповідник “Києво-Печерська лавра” поінформував УПЦ МП, що з 1 січня не продовжує з нею договір користування Успенським собором та Трапезною церквою.

 

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору