Ужгородка

Новини Закарпаття

Директора “Супутника” на Левандівці засудили до двох років позбавлення волі

Залізничний районний суд Львова визнав директора культурно-мистецького центру «Супутник» на Левандівці винним у хабарництві. Про це стало відомо із матеріалів справи №462/3198/18, повідомляє Zaxid.net.

За матеріалами справи, 5 квітня 2018 року чоловік одержав від приватної особи 10 тис. грн хабаря за передачу в оренду частини приміщення Львівського комунального підприємства «Культурно-мистецький центр «Супутник», що на вул. Повітряній, для проведення там танцювально-розважальних заходів без оформлення при цьому необхідних документів, які б підтверджували здійснення фінансово-господарських операцій. Одразу після цього директора центру та його заступника затримали правоохоронці.

На судовому засіданні Олександр Агашков своєї вини не визнав. Він пояснив, що не мав права передавати в оренду майно центру, оскільки взаємодія із фізичними особами відбувається на підставі укладення угоди про співпрацю із громадською організацією «Молодіжний центр «Нові орбіти», яка є засновником асоціацій молодіжних центрів. 

Також директор вказав на плутанину з адресами під час обшуків і слідства. Адже адреса центру, за якою громада Левандівки з липня 2014 року здійснює громадську, освітню та культурно-мистецьку діяльність, і за якою він працевлаштований – вул. Повітряна, 20. Натомість в ухвалі на проведення обшуку зазначена адреса – вул. Повітряна, 22, яка стосується МАФу, розташованого поряд зі «Супутником».

Попри це, на основі зібраних доказів суд визнач чоловіка винним у хабарництві (ч. 1 ст. 368 ККУ). Йому призначили два роки ув’язнення та позбавили права обіймати керівні посади в органах влади та місцевого самоврядування, державних комунальних підприємствах на три роки.

Вирок не набрав законної сили, його ще можна оскаржити в апеляційній інстанції.

Нагадаємо, Олександра Агашкова та його заступника Михайла Севрука затримали у квітні 2018 року за вимагання та отримання 10 тис. грн хабара. Олександр Агашков назвав своє затримання провокацією. Посадовець припустив, що його затримали через намагання припинити роботу кіоску неподалік «Супутника», який цілодобово і безкарно торгує алкоголем. Усі спроби міської ради та активістів припинити роботу кіоску результатів не дали. Власником торгової точки, за інформацією Агашкова, є колишній силовик.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору