Ужгородка

Новини Закарпаття

Сейм Литви закликав не допускати росіян і білорусів до Олімпійських ігор

Про це повідомляє “Європейська правда”. 

У документі наголошується олімпійський принцип, згідно з яким “спорт повинен служити гармонійному розвитку людства, з метою сприяння розвитку мирного суспільства, яке прагне до збереження людської гідності”.

Виходячи з цього, литовські парламентарі закликають усі парламенти світу “висловити свою чітку і рішучу незгоду” з будь-якими пропозиціями і не дозволити російським і білоруським спортсменам і офіційним особам брати участь в Олімпійських іграх або інших міжнародних змаганнях, зокрема й під нейтральним прапором.

“Сейм переконаний, що перемоги російських або білоруських спортсменів, навіть під нейтральним прапором, будуть використовуватися злочинними режимами, які очолюють їхні країни, для пропаганди війни і ненависті, а також як “доказ” того, що реальних санкцій не існує і що міжнародна ситуація нібито повертається до нормального стану”, – йдеться в резолюції.

Умовою відновлення участі представників рф і білорусі в міжнародних спортивних змаганнях там називають припинення російської військової агресії проти України, відведення російських військ і відповідальність за злочини агресії і воєнні злочини, а також відшкодування в повному обсязі збитків, завданих Україні.

Нагадаємо, уряди 34 країн закликали МОК відсторонити росіян і білорусів від Олімпіади.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору