Ужгородка

Новини Закарпаття

Ексзаступника прокурора Львівщини судитимуть за розтрату 1,2 млн грн

У Національному антикорупційному бюро 13 березня повідомили, що  скерували до суду справу за обвинуваченням колишнього заступника прокурора Львівської області у розтраті 1,2 млн грн та зловживанні службовим становищем, яке завдало шкоди державі на майже пів мільйона гривень. Дії експосадовця кваліфіковані за ч. 5 ст. 191 КК та ч.2 ст. 364 КК України.

За даними слідства, восени 2015 року обвинувачений (на той момент обіймав посаду заступника прокурора Львівської області) надав незаконну вказівку підлеглому штучно створити передумови для перерахування понад 1,2 млн грн приватній компанії нібито як оплату заборгованості за виконані ремонтні роботи в приміщеннях прокуратури Львівської області. Насправді, як з’ясувало слідство, експосадовець знав, що ремонтні роботи того року цією підрядною організацією не проводились і заборгованості у понад 1,2 млн грн перед приватною компанією прокуратура не мала.

Він організував підробку актів виконаних робіт та накладних, вказавши, що, нібито, ремонтні роботи фактично проводились у 2015 році, таким чином забезпечивши незаконне перерахування коштів підрядній організації.

До того ж у листопаді-грудні 2015 року обвинувачений організував закупівлі офісного паперу для потреб прокуратури без тендеру і за завищеними цінами. Внаслідок цього прокуратура переплатила понад 417 тис. грн, що підтверджено висновками експертизи.

 

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору