Ужгородка

Новини Закарпаття

Більшість поляків вважає, що війна в Україні загрожує безпеці Польщі – опитування

Про це повідомляє Yavp.pl, з посиланням на польський Центр досліджень громадської думки (CBOS).

73%, вважають, що війна в Україні загрожує безпеці Польщі. Натомість 23% мають протилежну точку зору з цього приводу, ще 3% не змогли відповісти. 

Кількість респондентів, які вважають, що війна в Україні загрожує безпеці Польщі, знизилася на 6% у порівнянні з січнем 2023. Тоді таких було 79%. 

Крім того, нове опитування показало, що зараз понад третина поляків (37%) вважають, що війна завершиться втратою України ще частини території. При цьому 22% респондентів переконані, що росія піде з окупованих після 24 лютого 2022 року українських земель. На думку 12% учасників опитування, росія також поверне окуповані у 2014 році Донбас та Крим. Кількість поляків, які думають, що росія все ж підпорядкує собі всю Україну, невелика – 4%. 

Автори дослідження запитали також про ставлення до допомоги біженцям з України. Результати показали, що переважна більшість поляків (81%) підтримує прийняття Польщею біженців. Водночас проти висловився 14% респондентів, а ще 5% досі не визначилися. 67% респондентів відповіли, що допомога, яку Польща надає українським біженцям, є достатньою, 26% поляків вважає її занадто великою і тільки 3% – замалою.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору