Ужгородка

Новини Закарпаття

У Франківську масажистка насмерть підпалила клієнтку під час масажу

Про це йдеться у рішенні суду. 

20 березня 2022 року загибла прийшла на процедуру вакуумного масажу, під час якого використовують скляні банки, вогню та спиртовмісні речовини. 

Під час процедури масажистка ненавмисне розлила на постраждалу спиртовмісну речовину, яка загорілася. 

Внаслідок цього, клієнтка отримала опіки та була доставлена до лікарні, де й померла.

“Згідно з висновком судово-медичного експерта смерть настала від термічних опіків 1-2-3-го ступеня шкіри спини, жовта, лівої руки, лівої ноги, загальною площею 30% поверхні тіла, з розвитком опікової хвороби в стадії токсемії, яка ускладнилась поліорганною недостатністю” Унаслідок злочинної діяльності, що виразилась у необережному поводженні з легкозаймистими речовинами та відкритим джерелом вогню, вчинила вбивство через необережність”, – зазначають у суді.

У суді обвинувачена свою вину визнала повністю. Також вона попросила суд врахувати те, що відшкодувала завдану моральну шкоду. Тому просить суворо її не карати.

Тож суд, розглянувши всі матеріали справи, вирішив визнати жінку винуватою у вчиненні кримінального правопорушення, яке передбачене ч. 1 ст. 119 КК України та призначив покарання у виді позбавлення волі на строк три роки. Але на підставі ст. 75 КК України звільнив її від відбування покарання у вигляді позбавлення волі з випробуванням, встановивши іспитовий строк один рік.

Також суд ухвалив стягнути з обвинуваченої на користь держави 755 гривень за проведення судової експертизи.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору