Ужгородка

Новини Закарпаття

Сенатори США тиснуть на Пентагон щодо відправки F-16 в Україну

Про це йдеться у листі восьми сенаторів до міністра оборони Ллойда Остіна, пише Politico. 

За їх словами, війна між росією та Україною “зараз перебуває на критичному етапі”, а винищувачі можуть дати Києву перевагу.

“Після розмови з американськими, українськими та іноземними лідерами, які працюють на підтримку України, на Мюнхенській конференції з безпеки минулого місяця, ми вважаємо, що США повинні уважно розглянути питання про надання Україні літаків F-16”, – написали сенатори.

Вони наголосили, що “це була б значна допомога, яка могла б змінити правила гри на полі бою”.

Сенатори просять надати більше інформації про те, що потрібно для відправки винищувачів F-16 в Україну. Зокрема їх цікавить, наскільки високо українські посадовці оцінюють винищувачі, коли роблять запити на зброю, і звідки можуть бути отримані винищувачі F-16 у разі схвалення (з нових виробництв або з наявних запасів). Вони також поцікавилися оцінкою військових щодо впливу F-16 на конфлікт і того, як швидко українські пілоти зможуть навчитися керувати винищувачами.

Нагадаємо, кандидат у президенти США заявив, що військова допомога Україні – не в інтересах Вашингтона. У МЗС України відповіли на його суперечливу заяву. 

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору