Ужгородка

Новини Закарпаття

У США прокоментували рішення продовжити оборону Бахмута

Про це, як передає “Європейська правда“, Остін сказав за підсумками засідання Контактної групи з питань оборони України.

Очільник Пентагону насамперед наголосив на доблесті та наполегливості українських солдатів, які “здійснили в Бахмуті дивовижні речі в Бахмуті”.

“Росіяни намагаються захопити Бахмут протягом семи місяців або близько того, і не дуже досягли успіху”, – додав він.

“Що стосується значення Бахмута, я б вказав на той факт, що саме президент Зеленський вирішує, що є важливим і що і потребує передислокації. Якщо він вирішить у певний момент часу передислокувати сили (з Бахмута), це, ймовірно, означатиме, що він робить це для збереження переваги”, – прокоментував Остін.

“Але незалежно від того, чи залишаються там (українські сили), чи ні, і як довго вони там залишаються – це рішення президента Зеленського і нічиє інше. І знову ж таки, наша мета – переконатися, що ми підтримуємо його, яким би не було рішення на полі бою”, – підкреслив він.

Міністр оборони США додав, що нині союзники України працюють над військовою підтримкою, яка, він сподівається, надасть Україні “можливість змінити динаміку на полі бою”.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору