Ужгородка

Новини Закарпаття

Британія в ОБСЄ: росія під Бахмутом втратила до 30 тисяч убитими та пораненими

Про це заявив старший військовий радник делегації Великої Британії в ОБСЄ Ян Стаббс під час засідання Форуму з безпекового співробітництва у Відні, передає “Укрінформ”.

“Протягом останнього тижня ми спостерігали інтенсивні бойові дії в той час, як рф продовжує наступ на Донбасі. росія зазнає надзвичайно великих втрат. З травня минулого року лише в районі Бахмута було вбито і поранено від 20 до 30 тис. “вагнерівців” і регулярних російських військових – це величезні людські втрати при загальному просуванні приблизно на 25 кілометрів”, – заявив він.

За словами британського військового дипломата, це означає, що “на кожен пройдений кілометр припадає понад 800 убитих або поранених російських військовослужбовців, переважна більшість з яких – бойовики “вагнера”.

Крім цього, Стаббс указав, що, судячи з усього, в росії вичерпуються запаси ракет. Свідченнями цього він назвав зростання інтервалів, з якими рф завдає ударів по критичній інфраструктурі України.

Британський дипломат наголосив, що рф зазнала величезних втрат важкої бронетехніки, що змусило її розгорнути на фронті стару техніку, яка була прийнята на озброєння російської армії в 1954 році. 

У своїй промові військовий радник заявив, що нова техніка росії відсутня на полі бою тому, що вона ледве здатна взяти учать у параді, не кажучи про бойові дії в Україні. 

“Правду бачить кожен: військова й оборонна промисловість росії зазнають поразки в Україні”, – додав Стаббс.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору