Ужгородка

Новини Закарпаття

Дві третини європейців вважають росію противником своїх держав – опитування

Про це свідчать результати опитування, опубліковані Європейською радою з міжнародних відносин, повідомляє видання Politico.

Найсильніша позиція щодо росії-противника у Данії – 82%. За нею слідують Естонія та Польща (по 79%), Британія (77%), Німеччина (69%), Іспанія (65%), Франція (59%), Португалія (57%) та Італія (54%). У Румунії лише 44% опитаних вважають росію противником. Про це свідчать результати опитування, опубліковані Європейською радою з міжнародних відносин.

Політологи Іван Крастєв та Марк Леонард, які представили доповідь, кажуть, що війна в Україні призвела до створення трьох блоків у Європі.

Перший блок – “північних та східних яструбів”, до яких належать Естонія, Польща, Данія та Британія. У цих країнах більшість людей рішуче підтримують цілі України у війні. 

Другий блок – “неоднозначний захід”, що складається з Франції, Німеччини, Іспанії та Португалії. Там думки про те, як має закінчитися війна, розділилися. 

Третій блок – “слабкі південні ланки”, до яких належать Італія та Румунія. Вони хочуть, щоб війна закінчилася швидше, навіть якщо це спричинить територіальні втрати для України.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору