Ужгородка

Новини Закарпаття

Суд виправдав нардепа Камельчука у справі про недостовірне декларування

Вищий антикорупційний суд виправдав народного депутата від фракції «Слуги народу» Юрія Камельчука від звинувачень у недостовірному декларуванні. Таке рішення 16 березня ухвалила колегія суддів ВАКС: Віра Михайленко (головуюча), Сергій Мойсак і Тимур Хамзін, повідомляє «Слово і діло».

«Камельчука Юрія Олександровича визнати невинуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 366-2 Кримінального кодексу України, та виправдати у зв’язку з недоведеністю наявності в його діях складу правопорушення», – оголосила головуюча суддя Михайленко.

Вирок можна оскаржити протягом 30 днів з дня проголошення до Апеляційної палати ВАКС. Водночас строк давності у цій справі завершується 5 квітня 2023 року.

Нагадаємо, САП скерувала до суду справу нардепа Камельчука про недостовірне декларування. За версією обвинувачення, нардеп був зобов’язаний, але не вніс до електронної декларації особи за 2020 рік відомості про квартиру на Печерську в Києві, яку орендував протягом двох років – з жовтня 2019 по жовтень 2021 років. Вартість квартири становить понад 3,6 млн грн.

Крім того, нардеп не зазначив дані про непогашений кредит перед банком на суму понад 48 864 долари. Розслідування цих фактів розпочато на підставі обґрунтованого висновку НАЗК.

Раніше НАЗК встановило, що нардеп від СН Камельчук не задекларував квартиру, три фірми та кредит у ПриватБанку.

 

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору