Ужгородка

Новини Закарпаття

Львівський суд звільнив від покарання пенсіонерку, яка вихваляла окупантів

Залізничний районний суд м. Львова звільнив від покарання пенсіонерку, яка у соцмережі висловлювала шану російським військовим та позиціонувала їх героями. Про це LVIV.MEDIA стало відомо з матеріалів справи № 462/1472/23.

Зазначається, що жінка є пенсіонеркою, уродженкою рф. У соціальній мережі «Однокласники» вона поширювала контент, у якому заперечується збройна агресія росії проти України та виправдовується тимчасова окупація території України.

Пости у підтримку «руского міра» пенсіонерка поширювала з 27 березня 2022 року до 19 липня 2022 року. У березня цього року між прокурором та обвинуваченою у присутності адвоката уклали угоду про визнання винуватості, яку затвердив суд. Так, жінку визнали винною у запереченні збройної агресії росії проти України.

Пенсіонерці призначили 5 років позбавлення волі без конфіскації майна та без позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю. Втім, її звільнили від відбування призначеного основного покарання з випробувальним терміном 1 рік.

 

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору