Ужгородка

Новини Закарпаття

Бахматюк назвав рішення про його заочний арешт по справі Насірова “грубим порушенням міжнародного права”

Бахматюк вважає, що в таких діях є чіткий мотив — тиск на його бізнес з метою знищення

Засновник агрохолдингу Ukrlandfarming Олег Бахматюк заявив, що його заочний арешт, рішення про який ухвалив Вищий антикорупційний суд (ВАКС), є порушенням міжнародного права, передає latifundist.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Рішення про мій заочний арешт по справі Насірова є грубим порушенням міжнародного права і безглуздим продовженням спроб НАБУ звинуватити мене хоч у чомусь. Такі протиправні дії принижують Україну як правову державу і члена міжнародної спільноти, — зазначив Бахматюк.

Він пояснив, що в таких діях є чіткий мотив — тиск на його бізнес з метою знищення.

7 березня ВАКС заочно арештував власника агрохолдингу Ukrlandfarming Олега Бахматюка у справі про надання хабаря ексголові ДФС Насірову та його раднику.

Слідство встановило, що протягом 2015-2016 років тодішній очільник ДФС (мовиться про Романа Насірова – ред.) одержав від власника агрохолдингу Олега Бахматюка на свою користь та на користь третіх осіб понад 722 млн грн хабаря за вчинення дій, пов’язаних із забезпеченням відшкодування податку на додану вартість у сумі понад 3,2 млрд грн підконтрольним власнику агрохолдингу юридичним особам.

Нагадаємо, 17 жовтня НАБУ повідомило Бахматюку та Роману Насірову про нову підозру. За версією слідства, протягом 2015-2016 років голова ДФС (тоді цю посаду обіймав Роман Насіров) отримав від Бахматюка $5,5 млн і 21 млн євро неправомірної вигоди за відшкодування понад 3,2 млрд грн податку на додану вартість.

Бахматюк також є підозрюваним НАБУ і САП у розкраданні 1,2 млрд грн стабілізаційного кредиту, наданого Національним банком України ПАТ “ВіЕйБі Банк”. Сам бахматюк нині

Раніше суд на Кіпрі видав всесвітній ордер на заморожування активів Бахматюка.

Національний банк України (НБУ) отримав можливість розпочати примусову реалізацію майна ТОВ “Станіславська торгова компанія” – земельної ділянки в Яремче Івано-Франківської області – в рахунок погашення заборгованості за стабілізаційними кредитами збанкрутілого банку “Фінансова ініціатива” Олега Бахматюка.

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору