Ужгородка

Новини Закарпаття

Maersk створив нову регіональну структуру, об’єднавши ринки Західної та Центральної Азії і Африки

Завдяки цьому ланцюжки постачань отримають додатковий доступ і спростяться

У межах стратегії інтеграції та оптимізації обслуговування клієнтів Maersk об’єднав два ринки, що розвиваються, — Західну і Центральну Азію і Африку — в єдиний регіон IMEA, повідомляє пресслужба Maersk.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Регіон охоплюватиме основні географічні області Індійського субконтиненту, Близького Сходу та Африки, включаючи такі важливі ринки, як Індія, Пакистан, ОАЕ, Саудівська Аравія, Південна Африка, Кенія, Кот-д’Івуар, Камерун, Нігерія, Сенегал та Гана.

IMEA має стратегічно важливе розташування та зручний для створення хабів для морського та повітряного транспорту, які з’єднають виробничі та споживчі ринки по всьому світу.

Читайте також: Найбільша у світі контейнерна компанія Maersk припиняє діяльність у росії

У пресслужбі компанії зауважили, що завдяки цьому ланцюжки постачань отримають додатковий доступ і спростяться, що підвищить ефективність.

Довідка. A.P. Moller-Maersk — інтегрований транспортно-логістичний холдинг, до складу якого входять найбільша судноплавна лінія світу, оператор контейнерних терміналів, компанії логістичного та виробничого секторів. Корпорація представлена у 130 країнах. Штат — близько 90 тис. співробітників.

Нагадаємо, данська логістична компанія Maersk завершила останню вантажну операцію на росії і оголосила про повний вихід з ринків рф та білорусі.

Працівникам російського автозаводу виділять ділянки під картоплю через “складне економічне становище”.

A.P. Moller-Maersk Group замовила шість великих океанських суден, що працюватимуть на “зеленому” метанолі. Будівництвом новітніх суден займеться Hyundai Heavy Industries (HHI). Екологічні двопаливні контейнеровози матимуть номінальну місткість у 17 000 TEU та замінять наявні потужності у флоті Maersk.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору