Ужгородка

Новини Закарпаття

У мережі з’явилися перемовини Клінтона і Єльцина щодо Володимира Путіна

У розсекречених матеріалах про російсько-американські відносини у 1990-х роках була виявлена стенограма розмови, в якій президент Російської Федерації Борис Єльцин повідомив Біллу Клінтону про те, що вибрав своїм наступником Володимира Путіна.

Відповідну стенограму опублікувала Бібліотека Білла Клінтон, передає РБК-Україна.

Згідно з опублікованими документами, 8 вересня 1999 року Єльцин по телефону повідомив Клінтону про те, що вибрав своїм наступником Володимира Путіна.

Під час розмови заявив, що йому “знадобилося багато часу, щоб подумати, хто може стати президентом Росії в 2000 році”.

“Я зрозумів, що він – твердий чоловік, який добре обізнаний про різних питаннях у сфері його відповідальності. У той же час він ретельний і сильний, дуже товариський і легко може налагодити хороші відносини і контакти зі своїми партнерами. Я впевнений, що ви визнаєте його дуже кваліфікованим партнером. Я глибоко переконаний, що в 2000-му році він як кандидат отримає підтримку. Ми ведемо відповідну роботу”, – сказав тоді Єльцин.

Потім під час особистої зустрічі 19 листопада того ж року на питання Клінтона, хто переможе на виборах президента РФ, Єльцин відповів: “Путін, звичайно. Він буде моїм наступником. Він демократ і знає Захід”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору