Ужгородка

Новини Закарпаття

В Україну повернули ще одну викрадену росіянами дитину

До України вдалось повернути ще одну депортовану російськими окупантами дитину. Про це розповів Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець.

“Перед тим, як поїхати у рф, громадянка України звернулася до недержавної організації, яка допомогла їй із поїздкою. Але жодна організація/спільнота не може гарантувати безпеку на території чужої країни й жінка була за крок до того, щоб опинитися за ґратами у рф.

Наголошую на тому, що нині з країною-терористкою Україна не має жодних дипломатичних відносин, а також там неможливо отримати консульські послуги громадянам нашої держави! І тим українцям, які звертаються до недержавних структур, державі буде складно допомогти. Тим паче коли рф не надає жодної інформації.

З тих випадків, які нині відомі, то рф практикує 2-3-добові затримання наших громадян, які намагаються власними силами (чи з підтримкою недержавних організацій) повернути своїх рідних додому. Маю пересторогу, що така практика може використовуватися і в Білорусі”, – розповів Лубінець.

На щастя, працівники нашого Офісу Омбудсмана вчасно зреагували та допомогли українці забрати свою неповнолітню дитину і повернутися в Україну.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору