Ужгородка

Новини Закарпаття

Українці досі їздять в росію через Львів

Про це пише «Львівська мануфактура новин».

Почалось все з пошукового запиту в Інтернеті «рейс Львів-Москва», який видав чимало результатів. Не всі рейси прямі, деякі курсують з Києва із зупинкою у Львові. Їздять зазвичай через Європу, найчастіше за маршрутом «Україна-Польща-Литва-Латвія-рф».

Є перевізники, що бояться переїжджати через російський кордон, тому висаджують пасажирів біля нього. Люди пішки проходять кордон, а далі пересідають в інший автобус, який також оплачений в рамках туру.

Але журналістка знайшла «сміливця» – перевізник «Попутчик» везе напряму зі Львова (із залізничного вокзалу) до самої москви. Маршрут виглядає так: Львів-Польща-Литва-Латвія-Москва.

На сайті bus-lviv.com знаходиться у відкритому доступі інформація про рейс «Львов-Москва» №418. Зателефонувавши за одним з номерів «Попутчика» стало відомо, що з початку великої війни маршрут пролягає через Польщу, Литву, Латвію, росію і на москву.

Згідно з інформацією з інтернету, перевізник працює з 2014 року, і возить українців до Криму, Маріуполя, Донецька, Харкова і росії. Їхній головний офіс в Україні знаходиться в Києві, на проспекті Перемоги, 44.

Контактних номерів для зв’язку на сайті чимало, слухавку беруть швидко, спілкуються російською. Звернення про поїздку в москву зафіксували та сказали, що зв’яжуться згодом. За деякий час у вайбер написала Анна, працівниця контакт центру компанії. Спершу відповідала довго, і зауважила, що зі Львова на москву автобуси курсують щодня.

Листування з Анною

Листування з Анною

У листуванні Анна сказала, що довезуть до самої москви. Ціна питання – 300 євро. За її словами в Латвії буде пересадка. Але згодом з’ясувалось, що пересадок буде більше. За легендою, в листуванні записали на п’ятницю – 19 травня. Анна сказала, що передоплати робити не потрібно.

Зранку 18 травня у вайбер прийшло повідомлення від контакту «Даника перевозки». Чоловік на фоні Ейфелевої вежі, у масці, що наполовину закриває обличчя написав: “Добрый день, я водитель, беспокою по поводу поездки”.

Листування з Анною

Результати пошуку номера +380 (95) 240 40 95 в додатку Getcontact з пошуку номерів показав, що цього чоловіка звати Дмитро і він перевозить людей в Костянтинівку, що неподалік Бахмута, Київ, Харків, а також везе до росії.

Люди, які мають у телефонній книжці номер Дмитра записують його так: «Даника Перевоз ДНР-Германия», «перевозчик ДНР через росию», «перевозки Киев-Крым».

Близько 15-ї години цього ж дня передзвонили з польського номера і повідомили російською, що заберуть у Польщі, а зі Львова повезе інший водій.

Ввечері подзвонив номер +380 (67) 763 10 78.

Вже за результатом всіх розмов стало зрозуміло, що львівський водій везе до Варшави, потім забирає польський і везе до Литви, де ще одна пересадка. Далі Латвія, кордон рф і москва.

Вочевидь, на такий тур попит є, адже зі Львова автобуси виїжджають щодня.

Олена Лещенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору