Ужгородка

Новини Закарпаття

Корея має намір надати Україні аграрну техніку

За оцінкою Мінекономіки потреба у фінансуванні проєктів розвитку України сягає більш як $500 млрд

Корейсько-Українська Асоціація Торгівлі та Індустрій (KUATI) вирішила негайно передати Україні технічну допомогу – важку агротехніку, повідомляє пресслужба Міністерства економіки.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Компанією TYM – лідером серед виробників тракторів Республіки Корея, було прийнято рішення про передачу в якості технічної допомоги 14 наборів важкої агротехніки. Також члени Асоціації KUATI готують наступний транш допомоги, який може скласти декілька тисяч індивідуальних систем очистки води, що можуть бути використані в постраждалих регіонах. Ми вдячні корейському Уряду та бізнесу за допомогу, — зазначила перша віце-прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко.

Українська делегація разом з першою леді України Оленою Зеленською відвідала Республіку Корея. Своєю чергою, Свириденко на зустрічах з керівництвом країни розповіла про можливості українських компаній, а також окреслила перспективи для інвестування в Україну.

Українська сторона закликала корейський бізнес фінансувати проєкти розвитку України. За оцінкою Мінекономіки їх потреба сягає більш як $500 млрд.

Довідка. TYM CORPORATION — це південнокорейська компанія з виробництва сільськогосподарської техніки.

Нагадаємо, Україна 11 травня отримала фінансування від Світового банку в розмірі 132 млн доларів. Позику надано в рамках угоди про позику між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (МБРР).

У березні Світовий банк заявляв про готовність надати Україні додаткову фінансову допомогу на відновлення агросектору України.

Мінагропрод та Міжнародна фінансова корпорація (International Finance Corporation, IFC) підготували програму підтримки пільгового кредитування для українських аграріїв на загальну суму понад $1 мільярд.

У 2023 році Україна зможе залучити більше коштів для кредитування сільськогосподарських виробників.

Агровиробники зможуть подати заявку на отримання державних субсидій, цільових, субсидованих кредитних програм, позик і технічної допомоги від ЄС та інших міжнародних донорів на онлайн-платформі Державний аграрний реєстр.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору