Ужгородка

Новини Закарпаття

З львівського аеропорту евакуювали третій цивільний літак

1 червня з міжнародного аеропорту “Львів” імені Данила Галицького евакуювали третій цивільний літак з моменту початку російського вторгнення в Україну, пише avianews.com.

Вранці зі Львова вилетів широкофюзеляжний авіалайнер Airbus A330-300 з мальтійською реєстрацією 9H-SM. О 07:16 він вже приземлився у Варшаві. Його пересування зареєстрував онлайн-радар Flightradar24, коли авіалайнер перетнув кордон України, і пілоти включили передавач літака.

Через кілька годин він вилетів зі столичного аеропорту Польщі до французького міста Шатору, де літаки проходять технічне обслуговування чи консервацію у разі тривалого зберігання.

Видання зазначає, що авіалайнер A330-300 прибув до Львова 23 лютого 2022 року. Літак орендувала українська авіакомпанія “Роза Вітрів” (Windrose) для перевезення вантажів.

Перша евакуація повітряного судна зі Львова сталася 2 квітня 2022 року, коли пілоти перегнали регіональний літак ATR 72 “Рози Вітрів” до Варшави. 13 вересня 2022 року лоукостер Wizz Air зміг евакуювати зі Львова в Катовіце авіалайнер Airbus A320 із реєстрацією HA-LWS.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору