Ужгородка

Новини Закарпаття

Українські сорти фундука: секрети успішного садівництва

У світі існує багато сортів фундука, але мало хто знає, що деякі з них були виведені в українських наукових установах. Ці унікальні сорти стали справжнім подарунком “від білочки” для нашої країни, інформує портал “Огородник“.

В українському науковому середовищі було проведено значну роботу з виведення нових сортів фундука, які відрізняються високою врожайністю, стійкістю до хвороб та неперевершеним смаком. Ці сорти вже знайшли своє місце в комерційному вирощуванні та стали дорогоцінним активом для українських садівників.

Один з таких сортів – “Український великоплідний”, відрізняється великими плодами з тонкою шкаралупою та високою якістю горіхів. Цей сорт є дуже популярним серед фермерів, оскільки він добре адаптується до українських кліматичних умов та показує стабільну врожайність.

Українські садівники мають великий потенціал для розширення вирощування фундука та зайняття вигідних ринків збуту. Внесення українських сортів в агросектор дозволить зміцнити позиції країни як виробника високоякісних горіхів і сприятиме розвитку сільськогосподарського бізнесу в цілому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору