Ужгородка

Новини Закарпаття

Полтавський ОЕЗ Kernel отримав відзнаку безпечності харчових продуктів

Вимоги до сертифікації розробила провідна міжнародна організація Brand Reputation through Compliance

Полтавський олійноекстракційний завод агрохолдингу Kernel отримав міжнародний сертифікат BRСGS — найвищу відзнаку щодо безпечності харчових продуктів, повідомляє пресслужба компанії у Facebook.

Ця сертифікація важлива для зміцнення довіри із закордонними партнерами у логістичних ланцюгах. Вимоги до сертифікації розробила провідна міжнародна організація Brand Reputation through Compliance. Вони поширені серед виробників понад 130 країн світу.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Такий сертифікат українського виробника вкотре підтверджує, що ми здатні конкурувати на ринках ЄС і США. Наше виробництво демонструє цілковиту відповідність вимогам управління якістю продукції, технологічними процесами та роботою персоналу. Створюємо безпечні умови перероблювання сировини та мінімізуємо ризики її забруднення, — зазначили у повідомленні.

У пресслужбі додали, що Полтавський ОЕЗ у структурі Kernel має рекордну кількість відзнак та пройдених сертифікацій за весь час.

Довідка. Kernel до війни був найбільшим у світі виробником та експортером соняшникової олії, провідним виробником та постачальником сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Вертикально інтегрована структура компанії будується на тісно пов’язаних між собою бізнес-сегментах: виробництво, експорт та внутрішні продажі соняшникової олії; високотехнологічне рослинництво; експорт зернових культур; надання послуг зі зберігання та перевалки зерна на елеваторах та портових терміналах.

Нагадаємо, компанія Kernel потрапила до списку 20 найбільших за обігом компаній за підсумками 2022 року. ТОВ “Кернел-трейд” потрапило до списку найбільших українських компаній за фінансовими показниками.

“Кернел” запустив інвестиційний проєкт у партнерстві з перевізниками, на який спрямували 1 млн євро. В його межах планується розширення транспортних можливостей партнерів компанії.

“Кернел”, одна з найбільших українських агропромислових груп, у межах ранньої підготовки до майбутнього агросезону розпочала прямі закупівлі азотного добрива Anvistar у польського виробника Anwil S.A. групи PKN Orlen.

Рада директорів агропромислової групи “Кернел” заснувала новий комітет зі сталого розвитку (Sustainability committee), що відповідатиме за визначення пріоритетів та реалізацію стратегічної діяльності холдингу в сфері кліматичних ризиків та можливостей, захисту довкілля, розвитку соціального та людського капіталу.

“Кернел” обладнав генераторами вісім елеваторів. На елеваторах встановили дизельні генератори потужністю від 120 до 1000 кВт*год. Генераторами планується забезпечити ще 11 елеваторів. Для цього очікується 13 дизельних генераторів потужністю від 80 до 500 кВт*год.

Компанія Kernel планує засіяти 98% свого земельного банку у новому сезоні. Водночас виняток становить 8 тис. га на Сумщині, які знаходяться максимально близько до кордону з країною-агресором.

За підсумками трьох кварталів 2023 ФР (завершилися 31 березня) олійноекстракційні заводи Kernel переробили 1,86 млн т олійних культур, що на 8% менше аналогічного показника роком раніше.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору