Ужгородка

Новини Закарпаття

Виробник добрив Yara зведе у Великій Британії спеціальний завод вартістю $150 млн

Завод призначений для обслуговування глобального ринку

Норвезький виробник добрив Yara побудує у Великій Британії спеціальний завод з виробництва біостимуляторів вартістю у $150 млн, мовиться в огляді міжнародної преси на Мінагрополітики.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Yara International YAR.OL побудує завод у Великій Британії, щоб розширити виробництво групи спеціальних продуктів живлення рослин і біостимуляторів, призначених для збільшення врожайності та покращення якості, — мовиться у повідомленні.

Завод, який буде побудовано поблизу заводу Yara в Поклінгтоні в Йоркширі, дозволить компанії подвоїти потужність продукції YaraVita.

Продукти живлення зазвичай можуть підвищити врожайність на 3-8%, а в деяких випадках до 30%, підвищуючи прибутковість фермерів і окупність інвестицій, — зазначили у Yara.

Читайте також: На українському ринку обвалилися ціни на фосфатні добрива

Завод призначений для обслуговування глобального ринку.

Раніше, у вересні 2022 року, у норвезькій компанії Yara повідомили про намір закрити завод з виробництва добрив у Бельгії в рамках широкого плану скорочення через різке зростання цін на газ. Завод має обсяг виробництва в кількасот тисяч тонн міндобрив.

Довідка. Yara International ASA — норвезька хімічна компанія. Найбільшою сферою її діяльності є виробництво азотних добрив, однак також включає виробництво нітратів, аміаку, сечовини та інших хімічних речовин на основі азоту.

Нагадаємо, у першому кварталі 2023 року заводи азотного холдингу Ostchem виробили 515,5 тис. тонн мінеральних добрив, що на 36,2% більше проти аналогічного періоду 2022 року, зазначає пресслужба Group DF.

У січні-лютому 2023 року Черкаський “Азот”, що входить до азотного холдингу Ostchem, виготовив 235 тис. т мінеральних добрив, що на 23% більше за аналогічний період минулого року (191,7 тис. т).

ПАТ “Сумихімпром” розпочало поетапне відновлення після вимушеної зупинки минулого року. Вже у квітні потужності підприємства зможуть щомісячно виробляти 20-25 тис. т добрив.

“Кернел”, одна з найбільших українських агропромислових груп, у рамках ранньої підготовки до майбутнього агросезону розпочала прямі закупівлі азотного добрива Anvistar у польського виробника Anwil S.A. групи PKN Orlen.

1 грудня 2022 року перше судно з російськими добривами для Африки вийшло з порту Нідерландів у межах “зернової угоди”. Ініціатива з надання добрив є частиною домовленостей, підписаних у Стамбулі 22 липня.

Україна наполягатиме, щоб у наступний пакет санкцій Європейського Союзу було включене ембарго на добрива з Російської Федерації.

Від серпня Країни Африки знову можуть купувати сільськогосподарську продукцію та добрива в росії.

У липні 2022 року Кабінет Міністрів України скасував заборону на експорт мінеральних добрив.

Український ринок мінеральних добрив повернеться на довоєнний рівень до 2024 року, оскільки споживання добрив відновлюється набагато швидше, ніж очікувалось. Про це розповів Євген Хуриленко, керівник Ostchem Retaіl. За його словами, зростанню ринку сприяло суттєве зниження внутрішніх цін.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору