Ужгородка

Новини Закарпаття

В ЛКП “Лев” безпідставно умертвили дві собаки

Про це повідомила засновниця громадської організації “Зелена Сила – Green Power” Андріана Байло на своїй Facebook-сторінці.

“На жаль, підприємство перетворилося на гицлярню. В пʼятницю було евтаназовано дві здорові собаки, трупи яких до сьогоднішнього дня зберігалися в морозильній камері на підприємстві”, – зазначила Наталія.

До слова, керівник підприємства і головний лікар відмовилися приїхати і надати якісь пояснення. Ветеринари і працівники не знають, як таке могло трапитись.

Дівчина додала, що собаки не були хворими чи критично агресивними, показів до евтаназії не було. Це  підтвердив кінолог підприємства й повідомив, що жодної рекомендації для умертвіння цих собак не підписував.

“Світлу собачку, яка ще жива на фото, повинна була забрати в притулок Наталья Кузнецова, але на жаль вже нема кого забирати, в нього вирішили забрати шанс на життя. Чорненький теж довго чекав на своїх людей, а дочекався підступної смерті. Нами було викликано поліцію, яка провела всі процесуальні дії і дуже сподіваємось що винні будуть покарані!” – зазначила Наталія.

Дівчина звернулась до Львівської міської ради, що не дозволить перетворювати ЛКП «Лев» на гицлярню та вимагає терміново відреагувати і прийняти міри.

“На підприємстві працюють камери, на яких все зафіксовано, вимагаємо оприлюднення.

Окрема подяка Патрульній поліції Львівської області та Поліції Львівської області за оперативну та професійну реакцію”, – підсумувала Наталія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору