Ужгородка

Новини Закарпаття

Обкрадають фермерів. Війна РФ проти України спричинила хвилю злочинів у британських селах — Politico

Повномасштабна війна Росії проти України мала наслідки для кожної частини Європи, але неймовірним доповненням до цього списку може здатися серія крадіжок у найвіддаленіших селах Великої Британії. 

Про це повідомляє Politico.

Британська поліція стверджує, що організовані злочинні угруповання відправляють у Східну Європу машини та обладнання, вкрадене з ферм по всій Великій Британії. Попит на них зріс через західні санкції, запроваджені проти Росії.

Ендрю Гаддлстон, який очолює Національний підрозділ по боротьбі зі злочинністю в сільській місцевості Великої Британії, заявив, що «чорний ринок» реагує на санкції.

У Гаддлстона немає переконливих доказів того, що обладнання в кінцевому підсумку призначене для Росії, яка перебуває під жорсткими санкціями, але він і його колеги не сумніваються в цьому.

«Якби ви запитали мою професійну думку, що якщо країна перебуває під санкціями, то, безумовно, я б професійно очікував, що чорний ринок відреагує на це», — сказав він.

За його словами, це те, що роблять злочинці.

Злочинність у сільській місцевості у Великій Британії – і без того поширена проблема — різко зросла у 2023 році, і один фермер описує її як «найгіршу з усіх», що він коли-небудь знав.

Гаддлстон заявив, що у першому кварталі цього року кількість крадіжок техніки в Англії та Уельсі зросла більш ніж на 300%. Особливою метою стали будівельні та сільськогосподарські машини, як-от екскаватори і дорогі пристрої GPS, які дають змогу фермерам складати карти полів і ефективніше садити врожай.

Як повідомлялось раніше, війна та її наслідки серйозно пошкодили виробництво та доходи малих фермерів в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору