Ужгородка

Новини Закарпаття

На Дніпропетровщині розпочав роботу зерноочищувальний комплекс

Продуктивність комплексу по первинному очищенні становить до 150 т/год

У Дніпропетровській області почав свою роботу зерноочисний комплекс з доробки зернових та олійних культур. Для очистки зерна встановлено зерновий сепаратор барабанного типу ЛУЧ ЗСО-200 виробництва компанії OLIS. Продуктивність комплексу по первинному очищенні становить до 150 т/год (в залежності від культури та її якості), передає пресслужба компанії OLIS.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Зерноочисний сепаратор ЛУЧ ЗСО призначений для очищення зернових, олійних та бобових культур від крупних, дрібних і легких домішок з доведенням до базисних кондицій.

Нагадаємо, у 2022 році компанією було реалізовано два перевантажувальні комплекси в м. Ізмаїл, що містить повне інжинірингове супроводження: проєктування, виготовлення обладнання, його монтаж та систему автоматизованого управління.

Фахівці ГК “Зернова Столиця” успішно реалізували комплексне рішення перевантаження зерна із зернового складу на баржу продуктивністю 250 т/год.

У Дніпропетровській області KMZ Industries закінчили монтаж повного комплексу елеваторного обладнання нашого виробництва.

ТДВ “Микулинецьке” протестувало зерносушарку Brice-Baker SCN 12/24, що працює на альтернативному паливі, на кукурудзі підвищеної вологості. Обладнання від KMZ Industries впоралося на відмінно.

Раніше повідомлялось, що у KMZ Industreis відзвітували про останні роботи на об‘єктах по регіонах.

“ОЛИС” запустив сепаратор Горизонт-К-250 в Харківській області. Попри нестабільну ситуацію в регіоні, харківські фермери продовжують працювати та розвиватися задля забезпечення продовольчої безпеки України.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору