Ужгородка

Новини Закарпаття

Американська корпорація Dow підтримує проект New Energy Blue із переробки кукурудзяних рештків на етилен

Це перша угода в Північній Америці, яка передбачатиме виробництво смол із відновлюваних джерел із відходів кукурудзи

Американська хімічна компанія Dow Chemical Company уклала угоду про постачання з New Energy Blue у Північній Америці, згідно з якою New Energy Blue вироблятиме етиленову сировину на біологічній основі для смол Dow, передає sustainableplastics.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Це перша угода в Північній Америці, яка передбачатиме виробництво смол із відновлюваних джерел із відходів кукурудзи, і перша угода Dow у Північній Америці щодо використання відходів сільського господарства для виробництва пластику.

Проект передбачатиме проектування та будівництво нового об’єкта в Мейсон-Сіті, штат Айова, який зможе переробляти 275 тис. тонн кукурудзяних рештків — листя та стебла. Близько половини етанолу буде перетворено на біоетилен і використовуватиметься компанією Dow для створення нових пластикових матеріалів на біологічній основі.

Оскільки врожайність зернових на акр у фермерів США є однією з найвищих у світі, щільність їхнього кочення є відповідно високою. Продаючи надлишок для переробки біомаси, вони могли б отримувати чудовий другий прибуток від того самого врожаю, використовуючи методи ведення сільського господарства, які збільшують утримання вуглецю в ґрунті. 

Нагадаємо, майже третина пластикових відходів у світі — це поліпропілен, міцний пластик, який використовується для виготовлення кришок від пляшок і харчових контейнерів, на розкладання якого можуть знадобитися сотні років. Але тепер вчені використали два штами грибів, знайдених у ґрунті, щоб розщепити лабораторні зразки поліпропілену всього за 140 днів.

На фестивалі інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2022 в номінації “Інфраструктура та промисловий хайтек” перше місце посів проєкт “Алігатор”. Розробники отримали від програми GIST стипендію на розвиток у розмірі 5000$, мовиться на сайті організаторів фестивалю Sikorsky Challenge 2022.

НАК “Нафтогаз” планує побудувати у Львові та Житомир ТЕЦ, що працюватимуть на біомасі (деревній трісці) та твердому вторинному паливі (RDF), загальна потужність яких складатиме 90 МВт теплової енергії та 11 МВт електричної, інформує НАК “Нафтогаз”.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору