Ужгородка

Новини Закарпаття

Україна має протидіяти нелегальному імпорту добрив з рф

Російські добрива можуть безперешкодно продаватися в Україні під виглядом імпорту з інших країн і Україна має цьому протидіяти.

Про це заявив народний депутат України, голова податкового комітету парламенту Данило Гетманцев в ефірі телемарафону «Єдині новини», передає «ПроАгро Груп» .

«Відбувається звичайний обхід санкцій, існуючих обмежень. І в цій парадигмі російська федерація зараз існує і виживає. Мінеральне добриво походженням рф може постачатися в будь-яку країну, там по підробним документам може змінюватися сертифікат країни походження товару, а потім ми отримуємо ці мінеральні добрива, вже як добрива з якоїсь іншої країни. На жаль, бізнес в різних країнах по-різному ставиться до співвідношення ризиків співпраці з агресором і моральної сторони, та своєї вигоди. І в цьому співвідношенні, він іноді обирає вигоду», – наголосив Данило Гетманцев.

Гетманцев не назвав точний обсяг російських добрив, які завозяться в Україну, але переконаний в прямій загрозі нелегального імпорту для вітчизняних виробників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору