Ужгородка

Новини Закарпаття

У “Нібулон” створили комісію з оцінки технічної бази елеваторів

Нова процедура внутрішнього контролю передбачає ґрунтовний огляд готовності технічної бази усіх філій, зокрема перевірку готовності місткостей, термометрії, справності вагового та транспортного обладнання, санітарного стану території та акредитацію лабораторій елеваторів

Елеваторний напрям компанії “Нібулон” впроваджує нову систему контролю за підготовкою технічної бази підприємства. Відтепер у компанії діятиме внутрішня комісія. В її складі – представники філій, центрального офісу, пожежної безпеки, технічного департаменту та відділу якості. Це забезпечить комплексний підхід до оцінки технічної бази підприємства та ефективний контроль над усіма необхідними аспектами, повідомляє пресслужба компанії.

Нова процедура внутрішнього контролю передбачає ґрунтовний огляд готовності технічної бази усіх філій, зокрема перевірку готовності місткостей, термометрії, справності вагового та транспортного обладнання, санітарного стану території та акредитацію лабораторій елеваторів. За словами Валерія Реуцоя, директора по роботі елеваторів, це дозволить забезпечити надійність та безаварійність приймання зерна нового врожаю.

Читайте також: Попри війну “Нібулон” будує новий термінал на Дунаї

Звичайно, ми плануємо, щоб усі заходи були завершені до приймання першого врожаю. Зонально розподілені терміни виконання робіт передбачають, що на півдні вони будуть завершені раніше, а в західному регіоні, Полтавській та Черкаській областях трохи пізніше. Увесь процес має бути завершений до 15 липня. Найкращі елеватори будуть відзначені, – зазначив він.

За його словами, впровадження нового підходу сприятиме впевненому прийманню та збереженню врожаю, що, своєю чергою, позитивно вплине на результативність роботи філій і підприємства в цілому, а також надасть компанії перевагу на конкурентному насиченому ринку.

Довідка. ТОВ СП “Нібулон” — аграрна компанія України, один з найбільших українських сільськогосподарських виробників та експортерів. Заснована 5 грудня 1991 року.

Нагадаємо, у компанії “Нібулон” прозвітували про результати весняної посівної та поділилися планами на найближчий період.

Данський інвестиційний фонд запускає соціальну програму для України на загальну суму в 1 млрд данських крон, що становить приблизно $133 млн.

Принцип справедливого та рівного розподілення доступу до терміналів зернового коридору не працює на практиці.

До повномасштабного вторгнення “Нібулон” був лідером річкових перевезень аграрної продукції в Україні. Компанія системно нарощувала власний флот та будувала річкові термінали на Дніпрі та Південному Бузі. Велика війна заблокувала роботу на внутрішніх водних шляхах. Та навіть за таких умов компанія знайшла можливості поновити роботу свого флоту і терміналів.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору