Ужгородка

Новини Закарпаття

Основний виробник скляної тари відновив роботу у Гостомелі

Vetropack почне з виробництва безбарвного скла для харчових продуктів і напоїв, оскільки компанія наразі бачить у ньому найбільшу потребу

ПрАТ “Ветропак Гостомельський склозавод” відновило роботу, розпочавши розігрів і виведення на робочу температуру, а також завантаження першої скловарної печі. У червні вже очікується випуск першого скла, повідомила пресслужба заводу.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

“Внутрішній ринок повільно відновлюється, і багато компаній знову запустили виробництво. Ми очікуємо, що попит на скляну тару для продуктів харчування і напоїв у 2023 році зросте приблизно на 7% відносно попереднього року, паралельно із розвитком наших виробничих потужностей”, – зазначив генеральний директор Vetropack в Україні та Молдові Павло Принко.

Vetropack почне з виробництва безбарвного скла для харчових продуктів і напоїв, оскільки компанія наразі бачить у ньому найбільшу потребу. Введення в експлуатацію другої скловарної печі відбудеться найближчим часом.

Водночас, зауважується, що під час відновлення роботи пріоритетним завданням буде захист співробітників. Виробничий майданчик підготовлено до всіх можливих аварійних сценаріїв. Для забезпечення енергопостачання під час вимкнення електроенергії холдинг Vetropack розробив різні інженерні сценарії. Було перебудовано систему розподілу електроенергії та встановлено додаткові генератори. Також існують відповідні плани в разі можливих зупинок газопостачання, говориться у повідомленні підприємства.

До початку повномасштабної війни Vetropack в Україні виробляв різні види скляної тари на трьох печах і восьми виробничих лініях. 24 лютого 2022 року виробництво було зупинено з міркувань безпеки. Через воєнні дії на заводі було зруйновано одну з трьох печей. У зв’язку зі збитками компанія була змушена скоротити близько двох третин із приблизно 600 робочих місць на підприємстві.

Нині Vetropack вже найняв 139 нових співробітників для відновлення виробництва серед своїх колишніх працівників.

Довідка. ПрАТ “Ветропак Гостомельський склозавод” з 2006 року входить до складу європейської групи компаній Vetropack, великого виробника склотари із заводами у Швейцарії, Австрії, Італії, Чехії, Хорватії та Словаччині. Виробляє тару для вітчизняних виробників продуктів харчування і напоїв – понад 600 млн шт. на рік.

Нагадаэмо, PepsiCo Україна з березня цього року відновила випуск соків під брендами Sandora і Садочок на базі своїх виробничих потужностей у місті Вишневе Київської області, а також запустила виробництво напоїв у Миколаївській області.

6 травня Уряд України оголосив про плани запуску національного фінансового інституту розвитку, Фонду розвитку України (ФРУ). Це важливий крок для України і реальний крок до створення національного інституту, який буде ключовим у відновленні України після війни, передає пресслужба Уряду.

Світовий банк у 2023 році надасть $50 млн для забезпечення українських елеваторів генераторами або котлами.

В Україні триває релокація бізнесу із постраждалих від війни регіонів на більш безпечні території України з метою захисту промислових потужностей вітчизняних підприємств усіх форм власності.

Мінагропрод та Міжнародна фінансова корпорація (International Finance Corporation, IFC) підготували програму підтримки пільгового кредитування для українських аграріїв на загальну суму понад $1 мільярд.

У 2023 році Україна зможе залучити більше коштів для кредитування сільськогосподарських виробників.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору