Ужгородка

Новини Закарпаття

Польські та львівські енергетики разом відкрили пам’ятник керівнику Львівських міських електромереж

Як повідомляє  8 червня «Львівобленерго», також польська делегація разом з львівськими енергетиками разом відкрили пам’ятник на Личаківському кладовищі керівнику Львівських міських електромереж Станіславу Козловському, якого вбили радянські енкаведисти у 1939 році у Львові. 

За сприяння адміністрації «Личаківського цвинтаря», працівнику Музею історії електрифікації Львівщини Андрію Крижанівському вдалося відшукати місце поховання Станіслава Козловського, яке донедавна було невідомим. ПрАТ «Львівобленерго» за свої кошти встановило пам`ятник на могилі цього видатного енергетика.  

Окрім цього, у межах візиту польські енергетики передали медикаменти для українських військових. Також представники SEP відвідали Музей історії електрифікації Львівщини. 

Зазначається, що львівські енергетики вже понад двадцять років співпрацюють і підтримують контакти з польськими колегами для обміну досвідом. У час війни Спілка електриків Польщі на постійній основі надає допомогу енергетичним компаніям, які постраждали від військових дій на сході та півдні України. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору