Ужгородка

Новини Закарпаття

ТМ «Щедрий ДАР» презентувала першу в Україні вітамінізовану олію

Компанія Kernel презентувала оновлену та ще кориснішу версію олії ТМ «Щедрий дар» (0,75 л), яка крім природного вмісту вітаміну Е додатково збагачена вітамінами А та D. Це стало можливим завдяки впровадженню сучасної технології фортифікації — цілеспрямованого насичення продукту корисними елементами. Компанія Kernel першою започаткувала в Україні таку технологію.

 

Інна Тохтарова, керівник відділу маркетингу компанії Kernel. Андреас Блютнер, директор підрозділу концерну BASF зі збагачення харчових продуктів, професор німецького університету Мангейма

Презентація ексклюзивної партії вітамінізованої олії ТМ «Щедрий Дар» відбулася 23 серпня на Сорочинському Ярмарку. А вже у вересні новий продукт з’явиться в торгових мережах по всій Україні.

Наразі кожна третя людина у світі не отримує достатньої кількості вітамінів і мікроелементів, що безперечно погіршує стан здоров’я людей і робить їх вразливими до різноманітних хвороб.

У світі існує великий попит на фортифіковану продукцію. У понад 30 розвинених країнах на державному рівні діють спеціальні програми щодо обов’язкового збагачення мікроелементами олії, що дає змогу охопити споживачів з різних верств населення.

Філософія ТМ «Щедрий Дар» – дарувати своїм споживачам усі переваги здорового харчування. Тому вітамінізація продукту стала логічним розвитком бренду. Саме вітаміни А та D, якими насичена нова олія ТМ «Щедрий Дар», Всесвітня Організація Охорони Здоров’я рекомендує вживати щодня. Зокрема, вітамін A є незамінним для підвищення здатності до навчання та репродукції, а вітамін D – для зміцнення імунної системи.

Компанія Kernel запустила нову для ринку України технологію у співпраці з відомим німецьким промисловим концерном BASF, який має потужний досвід реалізації подібних проектів у всьому світі. Після старту продажу вітамінізованої рафінованої олії компанія розглядатиме можливість використання фортифікації при виробництві іншої продукції власного виробництва.

Схожі статтіНаталья Хвостова, директор по персоналу и коммуникациям компании «Кернел» о…Офшорний сонях: експорт олійних культур зріс на 1 млн тонСаудівська Аравія відкрила свій ринок для 80 видів української агропродукці…HitGen та BASF шукають нові сполуки для створення ЗЗР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору