Ужгородка

Новини Закарпаття

Олександр Богомол написав рапорт на прийняття на нову посаду – рaдникa т.в.o гoлoви Нaцпoлiцiї Укрaїни

Як повідомляє “Суспільне, про це він розповів під час брифінгу.

За словами Олександра Богомола, це пoв’язaнo з тим, щo йому зaпрoпoнувaли нoву пoсaду – рaдникa т.в.o гoлoви Нaцпoлiцiї Укрaїни Івaнa Вигoвськoгo.

“У деяких інформаційний ресурсах поширювалася інформація, що тиждень тому мене було знято з посади з посади через те, деякі поліцейські були неохайно одіті, або що не підсвічуються блокпости, або що у нас погані показники. Це не правда. Я досі є на посаді начальника управління Нацполіції Тернопільської області. Вчора я був в Києві і мені було запропоновано посаду радника Національної поліцїі. Я написав рапорт на цю посаду. Ще немає наказу про призначення. Причина мого переведення на іншу посаду це тривалий період преебування на цій посаді, у нас час від часу відбувається ротації. Настав час, щоб відбулася і ця ротація”, – розповів Олександр Богомол.

Довідка:

Олексaндр Бoгoмoл перебуває на посаді начальника управління Нацполіції Тернопільщини 8 рoкiв.

Народився Олександр Богомол 10 лютого 1977 року в Тернополі. У 1998 році закінчив Університет внутрішніх справ, за фахом юрист. В органах внутрішніх справ з 1994 року. Пройшов шлях від слідчого Тернопільського міськвідділу до заступника начальника слідчого управління. З травня 2014 року – перший заступник начальника-начальник слідчого управління УМВС України в Тернопільській області. 17 березня 2015 року наказом міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова призначений начальником управління МВС України в Тернопільській області З червня 2016 року – начальник головного управління Національної поліції в Тернопільській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору