Ужгородка

Новини Закарпаття

VERSATILE представив новий зернозбиральний комбайн NOVA

Виробник сільськогосподарського обладнання VERSATILE представив зернозбиральний комбайн NOVA.

 

Комбайн призначений для збору зернових культур на полях з невеликою площею (від 50 до 500 га). Новинка має відмінну маневреність і компактні розміри, що робить комбайн незамінним для ефективної роботи на невеликих, складноконтурних полях.

Компактний зернозбиральний комбайн VERSATILE NOVA — продуктивна агромашина третього класу. Має молотарку класу «три плюс», очистку —  четвертого.

VERSATILE NOVA оснащений декою (підбарабанням) з найбільшим охопленням в світі — 154 градуси, тоді як зазвичай охоплення не перевищує 130. А велике охоплення дозволяє за один оборот зробити більше вимолоту. Обсяг бункера становить 4,5 кубічних метра, швидкість вивантаження — 50 літрів в секунду.

Комбайн оснащений двигуном 180 к. с., запас крутного моменту — до 20%. Електроніка двигуна повністю стежить за його роботою і подає рівно стільки палива, скільки потрібно відповідно до поточного навантаження. Завдяки цьому досягається мінімальна витрата палива.

У стандартній комплектації комбайн поставляється з заднім приводом. Коротка база і збільшений дорожній просвіт в пів метра — вагома перевага для регіонів з нерівним рельєфом. А при роботі на ґрунтах зі зниженою несучою здатністю передбачена можливість установки коліс збільшеного типорозміру.

На комбайни VERSATILE NOVA встановлюють двомісні кабіни Comfort Cab, як в машини вищого класу, — герметизовані, з системою кондиціонування, зі зручними регульованими кріслами і рульовою колонкою. Управляти виробничими процесами допомагає бортова інформаційна система Adviser II з РК-монітором.

Комбайни NOVA мають оптимальне співвідношення ціни та якості. Також компанія VERSATILE пропонує кілька вигідних фінансових програм, одна з яких — кредит під 0% до 18 місяців на придбання комбайнів, з початковим внеском від 20% і сезонними виплатами по кредиту.

Схожі статтіСамое необходимое. Объем импорта товаров для аграрного бизнеса сокращается.В цьому році не всі аграрії отримають гроші на відшкодування вартості техні…Аграрії хочуть скасувати дозвіл на рух комбайнів дорогами загального призна…«Агроспейс» дарує знижки до 70% на запчастини до сільгосптехніки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору